Vyjádření klienta:

Hledáte skutečné profesionály v oblasti tvorby špičkových webových stránek nebo unikátních e-shopů šitých na míru? Hledáte spolehlivé „parťáky“ pro komplexní a operativní správu vašich virtuálních systému? V takovém případě jste na tomto firemním profilu společnosti 3solutions spol. s r.o. správně a vaše hledání může být u konce. Společnost 3solutions spol. s r.o. jsme na základě doporučení našeho obchodního partnera, který k plné spokojenosti již dlouho využívá jejich služeb, oslovili s požadavkem na výrobu profesionálního e-shopu s řadou unikátních funkcí. Přestože naše zadání a požadavky pro výrobu byly v nejednom případě nestandardní a do systému bylo nutné zakomponovat „nové“ funkce, s kterými tým programátorů této společnosti dosud nepracoval, skvělý výsledek jejich práce nás přesvědčil o tom, že naše volba společnosti 3solutions spol. s r.o. byla správná. Propracovaný design, originální funkcionální řešení, jednoduché intuitivní uživatelské rozhraní i správa systému splňují ve všech ohledech naši představu o kvalitním a velmi silném virtuálním nástroji, účinně podporujícím naší obchodní činnost i prezentaci naší společnosti. Vřele doporučuji…

Pavel Gach
majitel GP EXCELLENT s.r.o.
MojeNovaKuchyne.cz

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Aplikace pro: iPhone/iPad, Android, Windows Phone 7, Samsung Bada, BlackBerry

Aplikace pro iPhone

iPhone je jedna z nejrychleji rostoucích mobilních platforem a fenomén posledních let. Také v České republice zaznamenal tento důvtipný mobilní komunikátor velkých úspěchů, které nyní zpečeťuje již ve své čtvrté verzi. Nechte si také Vy naprogramovat aplikaci pro tuto exkluzivní platformu a zasáhněte cílovou skupinu tohoto lukrativního mobilního telefonu.

Aplikace pro iPad

Společnost Apple začala prodávat iPad v USA teprve v dubnu 2010. Toto výjimečné zařízení se velice rychle rozšířilo i na českém trhu, kde si nyní získává své zákazníky již svou druhou verzí iPad2. Nepromeškejte nástup a rozvoj této platformy a buďte také mezi inovátory.
 

Aplikace pro Android

Android se těší na globálním trhu velké popularitě. Své zákazníky si rychle získává především všeobecnou dostupností nabízených přístrojů a také velmi nízkou cenou. Zároveň však boduje i velmi povedeným systémem, jehož kompaktnost je velkým příslibem do budoucna. Vaše aplikace by zcela jistě neměla na této platformě chybět.

Aplikace pro Windows Phone 7

Windows Phone 7 se začal prodávat teprve na konci roku 2010 a lehce svou popularitou pokulhává za platformami od Apple, Androidem i BlackBerry. Avšak společnost Microsoft, která za WP7 stojí, garantuje jeho postupné masivní rozšíření. Proto Vám rádi vyvineme také aplikaci právě pro tuto platformu.

Aplikace pro BlackBerry

Mobilní zařízení od BlackBerry byla jedním z průkopníků tzv. chytrých telefonů. Z tohoto důvodu má výraznou pozici především v USA, v Evropě si svůj trh postupně formuje, v České republice ho pak používá velká skupina manažerů, proto je BlackBerry právě tou ideální platformou pro přesunutí Vašeho informačního systému do chytrých telefonů.

Aplikace pro Samsung Bada

Dnes již tradiční výrobce telefonů Samsung, který si díky velice atraktivním cenám našel velké množství svých uživatelů, se po sérii přístrojů používající různé platformy pustil také do své vlastní platformy a svůj operační systém nazval Samsung Bada.
 

V rámci vývoje aplikací pro jednotlivé mobilní platformy garantujeme:

 • Maximální profesionalitu
 • Dlouholeté zkušenosti
 • Neustále sledujeme nejmodernější technologie a trendy v rámci všech mobilních platforem
 • Neustále se vzděláváme v oboru
 • Analýza, poradenství, návrh optimální mobilní aplikace
 • S přípravou všech podkladů Vám rádi pomůžeme
 • Aplikace přesně podle Vašich potřeb a přání
 • Flexibilní tvorba termínů – jsme schopni se termínem přizpůsobit Vašim potřebám
 • Optimální cena za realizaci - díky podrobné analýzy a vzájemného upřesnění před samotnou realizací aplikace

 

Mobilní aplikace hýbou světem! Rozhýbejte také Váš business na platformách Apple, Android, Windows Phone 7, Bada a Blackberry.

Odborná pomoc

Potřebujete se na cokoliv zeptat v rámci nabídky našich služeb a produktů, neváhejte se na nás ihned obrátit. Naši specialisté Vám poskytnou flexibilně veškeré potřebné informace.

Jméno:
Telefon:
Email:
Váš dotaz:
Odeslat
21.12.17

PF2018

Vážení obchodní přátelé, tímto bychom Vám chtěli poděkovat za projevenou důvěru v roce 2017 a popřát Vám, stejně jako v předešlých letech, za celý tým společnosti 3solutions,...

Více
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference

Staňte se i Vy, jedním z našich spokojených klientů.

Společnost 3solutions, nepřetržitě sleduje aktuální vývoj a nejmodernější trendy v rámci neomezeného „internetového trhu“. Neustále tak vyvíjí a zdokonaluje své služby a produkty...

3solutions
 • Hypermedia a.s.
 • TUKAS a.s.
 • Ridera, a.s.
 • Karimor CZ
 • FF Media s.r.o.
 • Husky Louny
 • K&K PNEU s.r.o.
 • YOGI
 • MotoMiro s.r.o.
© 2010 - 2018, 3solutions, spol. s r.o., Oldřichova 512/42,
128 00 Praha 2, CZ, E-mail: info@3solutions.cz
Obchodní podmínky | Ochranné známky
kdekoupitpneu.cz logo