Vyjádření klienta:

Na společnost 3solutions, spol. s r.o. jsme se obrátili v začátcích našeho podnikatelského záměru, kdy jsme ještě neměli zdaleka jasnou představu o názvu společnosti,  co přesně by naše stránky měly obsahovat, jak by měly být koncipovány tak aby upoutaly pozornost požadované skupiny návštěvníků, potenciálních klientů. Nejen, že nám společnost 3solutions svým profesionálním přístupem pomohla vymyslet název naší firmy, včetně vytvoření kompletní corporate identity, ale zároveň pro nás vytvořila stránky a eshop, které předčily jakékoli naše původní představy. Můžeme opravdu jen doporučit.  

Václav Buček
Jednatel společnosti
4 teams s.r.o.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka je speciální fotografie, která zabírá snímaný prostor v maximálním zorném úhlu 360x180°. Uživatel si ji může pomocí myši nebo tlačítek libovolně otáčet, přibližovat či oddalovat, vidí vše kolem sebe, nad sebou i pod sebou a má tak dojem, že je v centru daného prostoru.

Hlavním smyslem virtuálních prohlídek je pozvat uživatele na skutečnou návštěvu, nebo ukázat místo na maximální úrovni pro návštěvníky, kteří se na místo nemohou dostat, ať již z finančních, zdravotních nebo jiných důvodů. Virtuální prohlídky jsou tak skvělým propagačním nástrojem pro prezentaci.

Pouze virtuální prohlídky zpracované v té nejvyšší možné kvalitě jsou vhodné k zobrazení přes celou obrazovku, tedy v režimu FULLSCREEN. Námi vytvořené prohlídky vypadají skvěle i ve FULL HD rozlišení na velkých LCD či plasma TV. FULLSCREEN zobrazení je nejlepším způsobem pro prohlížení virtuálních prohlídek, neboť takovéto zobrazení Vás doslova vtáhne na zobrazované místo.

Disponujeme také technikou, speciálně upraveným modelem vrtulníku, která umožňuje vytvářet i letecké snímky a virtuální prohlídky až z výšky 200m. Není pro to problém synchronizovat virtuální prohlídky s leteckou fotografií.

Virtuální prohlídky Vám otevřou zcela nové obzory! Díky neomezeným možnostem a využití, se pár kliky a pohybem myší dostanete na místa, kam byste jinak museli po svých.

Využití interaktivních map

Virtuální prohlídky je možné různým způsobem provázat a vytvořit tak skutečně interaktivní aplikaci, kde například kliknutím na šipku nebo dveře se dostanete do vedlejší místnosti. Tímto způsobem je možné "projít" celá města, ulice, nákupní centra, pamětihodnosti, turistické atrakce a ostatní objekty. Dále je možné doplnit mapu s aktivními body a efektem otáčejícího se kompasu, který Vám ukazuje úhel záběru.

Virtuální prohlídky

 • prohlídky interiérů, exteriérů, ze země i ze vzduchu
 • otáčení v rámci nasnímaného bodu o 360 stupňů, nahoru-dolu, fullscreen zobrazení, přibližování atd.
 • možnost pohybu na další body v rámci prohlídky, vše je propojeno
 • zvýraznění bodů zájmu
 • možnost přiřazení informací, videí, hudby, log, animací, odkazů apod. k jednotlivým bodům zájmu
 • prohlídku lze rozšířit o mapku s detekcí pohybu, kde se aktuálně nacházíme

Online ukázky virtuálních prohlídek: www.3solutions.cz/poruba, www.3solutions.cz/avion

Odborná pomoc

Potřebujete se na cokoliv zeptat v rámci nabídky našich služeb a produktů, neváhejte se na nás ihned obrátit. Naši specialisté Vám poskytnou flexibilně veškeré potřebné informace.

Jméno:
Telefon:
Email:
Váš dotaz:
Odeslat
23.12.20

PF2021

Vážení obchodní přátelé, tímto bychom Vám chtěli poděkovat za projevenou důvěru v roce 2020 a popřát Vám, stejně jako v předešlých letech, za celý tým společnosti 3solutions,...

Více
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference
reference

Staňte se i Vy, jedním z našich spokojených klientů.

Společnost 3solutions, nepřetržitě sleduje aktuální vývoj a nejmodernější trendy v rámci neomezeného „internetového trhu“. Neustále tak vyvíjí a zdokonaluje své služby a produkty...

3solutions
 • Hypermedia a.s.
 • TUKAS a.s.
 • Ridera, a.s.
 • Karimor CZ
 • FF Media s.r.o.
 • Husky Louny
 • K&K PNEU s.r.o.
 • YOGI
 • MotoMiro s.r.o.
© 2010 - 2021, 3solutions, spol. s r.o., Oldřichova 512/42,
128 00 Praha 2, CZ, E-mail: info@3solutions.cz
Obchodní podmínky | Ochranné známky
kdekoupitpneu.cz logo